Podbijemy świat mody!

Lato- najgorętsza pora roku. Niektórzy z nas wybierają się na urlop do cieplejszych krajów w celach wypoczynkowych lub wręcz przeciwnie- aby rozkoszować się widokiem pięknych zabytków i szlaków podróżniczych. Niezależnie od tego w jakim celu udajemy się na wyczekiwany urlop, Polacy mają tendencję do zabierania rzeczy im kompletnie niepotrzebnych podczas urlopu: kilku pasków do spodni, trzech par japonek, szalika choć na zewnątrz jest 35 stopni Celsjusza, a na dodatek grubych skarpet (bo co jak będzie zimno?). Nasi rodacy tym samym nie zabierają ze sobą rzeczy w dobrym guście jak na przykład: marynarki, mokasynów, spinek do mankietów. Nie tylko pokazuje to, że nasz naród jest niepraktyczny, ale również wybiera wygodę ponad styl.  

Wiadomo, nie dla wszystkich zabranie ozdobnej muszki czy przewiewnej, letniej koszuli będzie must have na takich wakacjach, ale jednak skoro zaopatrzamy się na wszystkie niedogodności astronomiczne, to czy nie warto rozważyć zabrania ze sobą czegoś bardziej wyszukanego niż wygodne dresy, tenisówki i rozciągnięta bluza?

 

Lato wymaga od nas elastyczności w ubiorze: długie, letnie spacery zachęcają do ubrania wygodnych butów, a wieczorem do zmiany ich na te bardziej eleganckie. Oczywiście, idzie to w parze z przebraniem się w coś bardziej wyszukanego, ale równocześnie klasycznego.

 

Bo czy biała koszula i kamizelka pasująca do garnituru nie są ponadczasowe? Wystarczy zadać sobie te pytanie i odpowiedź sama nasuwa się na język! Otóż okazuje się, że eleganckie ubranie przyda się w każdej sytuacji- od niedzielnego spaceru nad Wisłą aż po spontaniczne wieczorne wyjście na drinka.

Nie ma tu również pisanej zasady odnośnie pory roku, w której możemy ubrać koszulę i spodnie od garnituru- wyszukany strój będzie dobrze wyglądał wokół zimowego, białego puchu tak samo jak podczas gorącego, różowego, letniego zachodu słońca. 

 

Poza tym, kto od czasu do czasu nie lubi najzwyczajniej w świecie ubrać się elegancko? Nawet do pracy w ,,zamkniętym” zakładzie dobrej jakości koszula może zrobić furorę i zwrócić uwagę współpracowników! Z resztą, niech pierwszy rzuci kamieniem ten, który nie lubi komplementów odnośnie swojego stylu ubierania się! 

 

Pytania typu: ,,Gdzie kupiłeś tę koszulę?” będą na porządku dziennym zaraz po zrobieniu zakupów w naszym sklepie internetowym! 

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór: koszul, spodni, kamizelek, marynarek, garniturów, krawatów, much, poszetek i spinek do mankietów, które, w odróżnieniu od tych dostępnych w sieciówkach, przetrwają na wiele lat! Wydaje się być tego za mało? Spokojnie, to tylko początek! Nasza oferta będzie się rozszerzać i niezależnie, w której porze roku zrobisz u nas zakupy, rzeczy zakupione będą Ci służyć przez całą plejadę krajobrazów klimatu umiarkowanego!

Podziel się z innymi :)

Newsletter

Jesteś zainteresowany nowościami, darmowymi treściami albo chcesz otrzymywać informacje o promocjach? Zostaw nam swojego maila. W zamian otrzymasz darmową wysyłkę :)

Zostaw odpowiedź